اخبار اخبار

«بازگشت

اطلاعیه نحوه ثبت نام اساتید، پرسنل و دانشجویان در پورتال و کتابخانه دانشگاه

         به اطلاع اساتید و دانشجویان گرامی می رساند پورتال کتابخانه مرکزی دانشگاه راه اندازی شده است و جهت ارائه خدمات از قبیل جستجو در کتابخانه ، جستجو در پایگاه های اطلاعاتی ، اطلاع از رویدادهای کتابخانه و ... در دسترس شما عزیزان می باشد. به منظور دریافت برخی قابلیت های ویژه پورتال نیاز به ثبت نام در پورتال می باشد. لذا اعضای محترم کتابخانه می توانند مطابق راهنمای عضویت که از طریق لینک زیر قابل دریافت است جهت عضویت در پورتال اقدام نمایند

لازم به ذکر است که ثبت نام دانشجویان جدیدالورود الزاما از طریق پورتال و در دو مرحله صورت می گیرد:  مرحله اول عضویت در پورتال و عضویت در کتابخانه مطابق راهنما از طریق سایت اینترنتی و مرحله دوم مراجعه حضوری به کتابخانه دانشکده مربوطه با در دست داشتن یک قطعه عکس و کارت دانشجویی جهت ثبت نام نهایی.

همچنین عضویت اعضای قبلی کتابخانه (اساتید، کارمندان و دانشجویان)در کتابخانه های دانشگاه به قوت خود باقی است و تنها نیاز به عضویت در پورتال و ورود شماره عضویت خود در محل مورد نظر جهت استفاده از قابلیت های خاص پورتال دارند و نیاز به ثبت نام مجدد در کتابخانه و حضور در کتابخانه ندارند.

 

شما می توانید از طریق لینک زیر وارد شوید:

فایل راهنمای عضویت در پورتال و کتابخانه دانشگاه

قبلی
نظر
لینک مطلب :